درباره ما

درباره ما
مجموعه نگین با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار پا به عرصه وجود نهاد و همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا، به طور تخصصی فعالیت خود را به اینترنت و وب متمرکز ساخت.
در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و بالطبع توقعات روز افزون کارفرمايان ما را برآورده سازد.
بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت نگین تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.


شرکت نگین را به علت وجود مکانیزمی سازمان یافته در برخورد با مشتریان متمایز می دانیم .

• استقرار سیستم کنترل کیفیت فاز به فاز ، از زمان عقد قرارداد تا هنگام تحویل نهایی پروژه.
• ارایه خدمات و محصولات مطابق با آخرین استانداردهای مهندسی نرم افزار و متد حرفه ای روز دنیا .
• انعکاس درخواست های مشتریان در طول انجام پروژه ها و انجام تحلیل کارشناسی ، اخذ تاییدیه های مرحله ای در انجام پروژه ها .
• ارایه بسته های نرم افزاری با حداقل عیوب و نهایتا رضایتمندی فراگیر مشتریان.
• وجود سیستم های پشتیبانی خدمات و محصولات به صورت مستمر در راستای مشتری محوری ادواری .
• بروز نگاه داشتن محصولات و خدمات ارایه شده قبلی و امکان هرگونه توسعه در آینده .
• دستیابی به آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان ، بومی سازی و انتقال آن به کشور .
• تشخیص استراتژى عملیـاتى و راهـبردى مشتریان و ارایه راه حل های جامع مطابق با فعالیتهای آنان از مشاوره تا پیاده سازی و اجرا .

استفاده از آخرین تکنیک ها و فرآیندهای کاری در زمینه طراحی سایت و پرتال و همچنین بهینه سازی وب سایت (سئو)، وجود تیم های متخصص و با تجربه در زمینه های تخصصی، فنی و بازرگانی، تجربه و سابقه بالا در زمینه ارائه خدمات وب و اینترنت و داشتن مشتریان بزرگ برتری خاصی به آتیه آفرینان نسبت به سایر شرکت های طراحی سایت در ایران داده است .
ارائه خدمات مناسب به مشتریان و رضایت آنها یکی از اصول اساسی فعالیت این شرکت از ابتدا تا کنون بوده که با بررسی میزان رضایتمندی مشتریانی که تا کنون با این شرکت همکاری داشته اند می توان به این موضوع پی برد. گروه متخصصین نگین پس از پنج سال همراهی با جامعه صنعت، پژوهش و فن آوری و ایجاد پل ارتباطی بین همراهان این گروه و تمام دنیا با حمایت و اعتماد شما فعالان در جایگاهی ایستاده كه می تواند مدعی باشد پیام رسان فعالیت های شما به تمامی نقاط جهان است.

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت نونگار تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

ارزشها :

شرکت نگین، همواره برحفظ ارزشها و معیارهای کاری معتقد است. این شرکت دارای منشور اخلاقی است که در کل سازمان، توسط مدیران ارشد، حفظ و به همه کارکنان و شرکای تجاری نیز اعلام می گردد. این ارزشها به قرار زیر است :

· احترام و پذیرش قطعی و حتمی قوانین جاری در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات
· قائل بودن و برتابیدن اصول و قواعد شرعی، عرفی و اخلاقی تجارت و کار
· احترام و ارزش گذاری به همه همکاران و رقبا
· احترام به مشتری و قائل به حق مشتری و کارفرما
· تلاش در جهت حفظ و نگهداری شراکای تجاری و سعی در افزودن به شرکا به لحاظ کمی و کیفی
· ارزش و انصاف در برابر کارکنان، کارمندان و پرسنل داخلی در هر رده و سمت
· ارائه بهترین خدمات و بالاترین کیفیت به مشتری بر اساس همه قابلیتها و استعدادهای سازمان

سیاست مشتری مداری :

معیارها و سیاست گذاری کلی کار با مشتریان و ذی نفعان درگیر در خدمات، به شرح زیر خواهد بود:

· مشتری حق دارد از بهترین، به روزترین، مقرون به صرفه ترین و مفیدترین خدمات، محصولات و راهکارهای اجرایی بهره گیرد
· مشتری کنونی و قدیمی شرکت، حق استفاده از بهترین سرویسها را داشته و باید حداکثر توان شرکت برای خدمت به آنها مصرف گردد. مشتریان جدید در صورت توان ارائه خدمات جذب می‌شوند.

There are no products to list in this category.